English Ninjas'ın %70 İndirimi ile Bugün İngilizce Konuşmanızı Geliştirmeye Başlayın

Ana dili İngilizce olan eğitmenleri, zorlu bir deneme ve eğitim sürecinden geçirerek, en iyilerini seçiyoruz. Böylece öğrencilerimiz daha doğru, hızlı ve etkili İngilizce konuşuyorlar.

English Ninjas offers one to one English practice with native speakers online.

© 2018 English Ninjas. All rights reserved

Yakında Sona Eriyor...

English Ninjas İngilizce konuşmanızı geliştirmenin en etkili yolunu sunuyor: Bolca pratik!  Ne kadar pratik yaparsanız o kadar gelişirsiniz. Siz daha iyi konuşun diye, en iyi eğitmenler ile çalışıyor, en iyi içerikleri sağlıyoruz.

Gelişiminizi Takip Ediliyor

Dersleriniz kaydedilir. Böylece geçmişte yaptığınız hataları tekrar izleyerek, sonraki bir daha yapmazsınız. Ders bitiminde eğitmeniniz sizi puanlar.  "Gelişim Raporu" üzerinden derslerinizin verimini takip edersiniz.

Bire Bir Dersler

Dersler kişiye özeldir. Hızı siz belirlersiniz. Eğitmeniniz eksik yönlerinizi tamamlar ve tamamen size özel bir program takip edersiniz.

Ana Diliniz Gibi İngilizce Konuşabilmek İçin En İyi Çözüm

Harika İngilizce konuşabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyoruz: En iyi eğitmenler, içerikler, 7/24 online platform ve %70 indirim! Aramıza katılın, bugün daha iyi İngilizce konuşmaya başlayın

BACK TO TOP

Sayısı 200.000'i geçen öğrencilerimize katılın

Dilediğinizde canlı destek veya email üzerinden yardım alın

Paketlerimizi İnceleyin

Kısa bir süreliğine 12 aylık paketlerimizde %70 indirim sunuyoruz. Bu yaptığımız en büyük indirim. Bir daha böyle bir indirimin sözünü veremeyiz. Acele edin.

%70 İndirim

Paketlerimizi İnceleyin

English Ninjas Hakkında Ne Dediler?

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle İngilizce konuşmanızı geliştirmeniz için bugüne kadarki en büyük kampanyamız sona ermek üzere. %70 İndirim fırsatını kaçırmayın

Dilediğiniz yerden, 7/24 İngilizce pratiği yapın

Ana Dilimiz İngilizce

Örnek Dersler

Cüneyt Özdemir'in New York'taki Evinden English Ninjas Deneyimi

Sertifikanızı Alın

English Ninjas’ta 30 saati tamamlayan öğrencilerimize kendi isimlerine özel sertifika veriyoruz. Sertifikanızı iş görüşmelerinizde veya CV’nizde paylaşabilir, Linkedin profilinize otomatik olarak ekleyebilirsiniz.